Doplňovací sady

Nejprodávanější

refCanbk
 
349,69 Kč
(289 Kč bez DPH)
refCancol
 
349,69 Kč
(289 Kč bez DPH)
refHPbk
 
349,69 Kč
(289 Kč bez DPH)
refHPcol
 
349,69 Kč
(289 Kč bez DPH)
4 položek celkem

Cena

349350
1349350

Značky

Položek k zobrazení: 4
refCanbk
Tip
289 Kč bez DPH
349,69 Kč

40ml

Kód: REFCANBK
refCancol
Tip
289 Kč bez DPH
349,69 Kč

3x15ml

Kód: REFCANCOL
refHPbk
Tip
289 Kč bez DPH
349,69 Kč

40ml

Kód: REFHPBK
refHPcol
Tip
289 Kč bez DPH
349,69 Kč

3x15ml

Kód: REFHPCOL

Propadli jste doplňovaní tonerů a cartridgí? Klidně můžete udělat další krok a vrhnut se na doplňování sami. Slouží k tomu doplňovací sada nebo refill kit. Jedná se o lahvičky se zásobou kvalitního inkoustu, dalších pomůcek a samozřejmě podrobného návodu. Doplňování je vhodné nejen pro domácí tiskárny, ale oceníte ho i v případě menších kanceláří. Doplňování totiž zvládne opravdu každý.

Hlavní výhody

Největším lákadlem je skutečně velké snížení nákladů na tisk. Ušetřit můžete snadno o 500-1000 Kč v závislosti na typu tiskárny. Nenechte se zmást vyšší cenou doplňovací sady. Není totiž jen na jedno doplnění, ale vydrží vám na několik použití. Další devízou doplňování je naprostá samostatnost. Tiskárna už nechce tisknout? Nemusíte hned utíkat do obchodu pro novou náplň, stačí jen chvilka a tisknout můžete směle dál. Pokud se odhodláte k opětovnému doplňování, příroda vám zatleská. Možná se to nezdá, ale ušetříte opravdu mnoho a mnoho zbytečného odpadu. Od použitých kazet až po obalové materiály a dopravu.

Co všechno doplňovací sada obsahuje?

Vše, co je potřeba. Kromě lahviček s barvou taky injekční stříkačku, která vám doplňování usnadní. Dále ochranné rukavice a samozřejmě velmi podrobný návod. Potom už stačí jen trocha soustředění a cviku.

Jak na to?

Připravte pracovní plochu, k tomu vám krásně poslouží pár listů novin nebo jiného papíru. Inkoust může ukápnout a jeho odstraňování je zbytečná práce navíc. Vyjměte inkoustovou cartridge z tiskárny a odlepte nálepku, ale pozor, nezahazovat, bude ještě potřeba. Barvu z lahvičky naberte do přiložené stříkačky a vstříkněte ji do kazety – do místa, kde je dírka. Jehlu nezapomeňte zasunout dostatečně hluboko. Jakmile začne inkoust vytékat mimo dírku, je naplněno. Přebytečný inkoust vstříkněte zpět do lahvičky. Nálepku umístěte zpět a kazetu nechte 15-20 minut „odpočívat“. Před vsunutím do tiskárny ji ještě pečlivě otřete papírovým ubrouskem, aby se inkoust nedostal tam, kam nepatří. Stejným způsobem postupujte u všech barev, které chcete doplnit. Nic složitého, že?