Časté dotazy

5 důvodů, proč používat renovované tonery

 1. Stejná kvalita

  Námi renovované tonery a cartridge splňují nejpřísnější měřítka kvality a jsou plně srovnatelné s novými náplněmi.

 2. Nižší náklady

  Ušetříte často více než padesát procent oproti nákupu nového toneru. A pokud využíváte tiskárnu intenzivně, jsou roční úspory až desetitisíce. 

 3. Renovace jsou ekologické

  Proč zbytečně produkovat další odpad a zatěžovat jím životní prostředí?

 4. Bezpečné pro tiskárny

  Obavy z poškození tiskárny či kopírky u námi renovovaných náplní jsou zbytečné. Provádíme servis těchto zařízení a poruchy způsobené renovovanými náplněmi jsme nezaznamenali.

 5. Nehrozí ztráta záruky

  Při použítí renovovaného toneru neztrácíte záruku.

Co znamená renovace tonerové kazety?

Již samo slovo renovace vystihuje samu podstatu - ze starého nové. Převedeno, je to komplexní soubor kroků a testování, aby na konci byla vypotřebovaná kazeta znovu jako nová, se stejnými parametry jako originální.

Jaký vůbec má renovace smysl ?

Odpověď je zcela prostá, renovací přispějete nemalou měrou k ochraně životního prostředí. Další, hmatatelnější výhodou je nezanedbatelná úspora 40% - 70% finančních prostředků oproti originálním kazetám. Můžete to vzít i z jiného pohledu. My jsme ryze česká firma, takže prostředky vložené do nákupu renovovaných kazet, nejen že jsou znatelně nižší, ale zároveň zůstanou takříkajíc "doma". Proč dovážet čínské zboží, když si kvalitnější můžeme vyrobit sami a vytvořit tak pracovní místa.

Kupujte české výrobky.

Kolikrát lze kazetu naplnit ?

Životnost tonerové kazety je úměrná kvalitě renovace. Při profesionálním přístupu k procesu renovace za použití špičkových technologií a materiálů lze říci, že kazetu lze renovovat neomezeně.

Jsou renovované kazety stejně kvalitní jako originální ?

Ano. Kvalita tisku i množství vytištěných stran je srovnatelná s originálním produktem. Toto se neustále sleduje a testuje. Při renovaci jsou použity náhradní díly odpovídající vlastnostem OEM.

Je nutné přinést prázdnou kazetu, když chci koupit renovovanou ?

Ano. Pro zachování koloběhu žádáme naše zákazníky o dodání prázdné kazety buď hned při koupi, nebo alespoň dodatečně po vypotřebování původní kazety.