HP Omen Spacer TKL, klávesnice integrovaná, US, herní, mechanická, podsvícená typ 2.4 [GHz

Cena bez DPH 2 678 Kč
Cena s DPH 3 241
Při objednávce nad 2 000 Kč doprava ZDARMA. V centru Prahy doprava ZDARMA ještě týž den.
+
Koupit
Značka: HP
Model tiskárny: Žádné kabely, žádné starosti. Teď můžeš konečně využívat spolehlivé a konzistentní připojení, které je tak rychlé jako to kabelové. Se spínači CHERRY MX Brown máš navíc garanci 100 milionů stisků. Baterie vydrží tak dlouho, že zapomeneš jít spát Pouhých 5 minut nabíjení přes port USB-C® poskytuje až 6 hodin herní doby. Plná baterie poskytuje až 75 hodin, tak nezapomeň spát.2 Bezdrátová volnost s výkonem kabelového připojení Využívej bleskovou bezdrátovou technologii, která umožňuje v každé hře spolehlivé, konzistentní 2,4GHz připojení s technologií Zero-Lag, nebo jednoduché flexibilní rozhraní přes zabezpečený kabel. Spínače nade vše Užívej si vynikající kvalitu spínačů CHERRY MX Brown. Jsou bleskově rychlé a mimořádně odolné, disponují 1ms dobou odezvy a vydrží až 100 milionů stisků.
Popis: HP Omen Spacer TKL, klávesnice integrovaná, US, herní, mechanická, podsvícená typ 2.4 [GHz
Kód zboží: GAME219
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Dostupnost v konkrétní prodejně Vám rádi sdělíme na telefonu 603 579 599 nebo pomocí Online Chatu – SmartsUpp v pravém dolním rohu obrazovky
přidat do oblíbených tisk
Žádné kabely, žádné starosti. Teď můžeš konečně využívat spolehlivé a konzistentní připojení, které je tak rychlé jako to kabelové. Se spínači CHERRY MX Brown máš navíc garanci 100 milionů stisků. Baterie vydrží tak dlouho, že zapomeneš jít spát Pouhých 5 minut nabíjení přes port USB-C® poskytuje až 6 hodin herní doby. Plná baterie poskytuje až 75 hodin, tak nezapomeň spát.2 Bezdrátová volnost s výkonem kabelového připojení Využívej bleskovou bezdrátovou technologii, která umožňuje v každé hře spolehlivé, konzistentní 2,4GHz připojení s technologií Zero-Lag, nebo jednoduché flexibilní rozhraní přes zabezpečený kabel. Spínače nade vše Užívej si vynikající kvalitu spínačů CHERRY MX Brown. Jsou bleskově rychlé a mimořádně odolné, disponují 1ms dobou odezvy a vydrží až 100 milionů stisků.