HP Myš X220, 3600DPI, optická, 7tl., drátová USB, černá, Microsoft Windows 10

Cena bez DPH 406 Kč
Cena s DPH 492
Při objednávce nad 2 000 Kč doprava ZDARMA. V centru Prahy doprava ZDARMA ještě týž den.
+
Koupit
Značka: HP
Model tiskárny: Osminásobná rychlost ve srovnání s jakoukoli standardní myší ti umožní překonat soupeře levou zadní. Tato pohodlná a odolná myš s protiskluzovými texturovanými úchopy vydrží až 10 milionů kliknutí levým/pravým tlačítkem. S herním optickým snímačem PixArt a možností bleskové úpravy DPI se mohou hráči spolehnout na mimořádnou přesnost. Blesková úprava DPI Upravuj DPI podle potřeby v rámci 6 úrovní citlivosti, od 400 až po 3 600 DPI. Extrémní přesnost Herní optický snímač PixArt umožňuje přesné míření a pohyb kurzorem. Protiskluzové úchopy Tato klasická myš s protiskluzovými texturovanými úchopy tě překvapí velmi pohodlným ovládáním. Strhující rychlost Vychutnej si skutečnou rychlost díky myši, která komunikuje 1 000krát za sekundu, což je 8x rychleji ve srovnání se standardní myší.
Popis: HP Myš X220, 3600DPI, optická, 7tl., drátová USB, černá, Microsoft Windows 10
Kód zboží: GAME294
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Dostupnost v konkrétní prodejně Vám rádi sdělíme na telefonu 603 579 599 nebo pomocí Online Chatu – SmartsUpp v pravém dolním rohu obrazovky
přidat do oblíbených tisk
Osminásobná rychlost ve srovnání s jakoukoli standardní myší ti umožní překonat soupeře levou zadní. Tato pohodlná a odolná myš s protiskluzovými texturovanými úchopy vydrží až 10 milionů kliknutí levým/pravým tlačítkem. S herním optickým snímačem PixArt a možností bleskové úpravy DPI se mohou hráči spolehnout na mimořádnou přesnost. Blesková úprava DPI Upravuj DPI podle potřeby v rámci 6 úrovní citlivosti, od 400 až po 3 600 DPI. Extrémní přesnost Herní optický snímač PixArt umožňuje přesné míření a pohyb kurzorem. Protiskluzové úchopy Tato klasická myš s protiskluzovými texturovanými úchopy tě překvapí velmi pohodlným ovládáním. Strhující rychlost Vychutnej si skutečnou rychlost díky myši, která komunikuje 1 000krát za sekundu, což je 8x rychleji ve srovnání se standardní myší.