Marvo HG8929, sluchátka s mikrofonem, černá, podsvícená, 3.5 mm jack + rozdvojka + USB

Cena bez DPH 335 Kč
Cena s DPH 405
Při objednávce nad 2 000 Kč doprava ZDARMA. V centru Prahy doprava ZDARMA ještě týž den.
+
Koupit
Značka: MARVO
Model tiskárny: "Herní sluchátka Marvo HG8929 Připravena k akci Staňte se součástí hry díky sluchátkům HG8929. Díky uzavřenému designu a velkým měničům 50 mm Vám už žádný zvuk neunikne a každý nízký i vysoký tón bude řádně a čistě slyšet. Kvalitní stereo zvuk bude součástí každého herního i neherního okamžiku. Samozřejmostí je i integrovaný mikrofon s nastavitelným úhlem. Ergogaming Teleskopická čelenka, která se nastaví podle hlavy uživatele společně s náušníky ze syntetické kůže s měkkou výplní jsou perfektní pro dlouhé hodiny nošení i pro poslech hudby nebo během intenzivní pařby. Samotný design disponuje červeným LED podsvícením, se kterým můžete zlepšit atmosféru svého okolí i zpestřit svůj stůl, když zrovna budete mimo svůj herní trůn. Specifikace sluchátek: * Kompatibilní s PS4, Xbox ONE, PC * Typ ozvučení: Stereo * Velikost měničů: 50 mm * Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz * Citlivost sluchátek: 116 ± 3 dB * Impedance: 32 ? Specifikace mikrofonu: * Typ mikrofonu: všesměrový * Velikost mikrofonu: 6 x 5 mm * Citlivost mikrofonu: -58 ± 2 dB Obecné specifikace sluchátek: * Rozhraní: 1x 3,5 mm jack (rozdělovač na 2x 3,5 mm jack v balení), 1x USB (osvětlení) * Délka kabelu: 2m "
Popis: Marvo HG8929, sluchátka s mikrofonem, černá, podsvícená, 3.5 mm jack + rozdvojka + USB
Kód zboží: GAME24
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Dostupnost v konkrétní prodejně Vám rádi sdělíme na telefonu 603 579 599 nebo pomocí Online Chatu – SmartsUpp v pravém dolním rohu obrazovky
přidat do oblíbených tisk
"Herní sluchátka Marvo HG8929 Připravena k akci Staňte se součástí hry díky sluchátkům HG8929. Díky uzavřenému designu a velkým měničům 50 mm Vám už žádný zvuk neunikne a každý nízký i vysoký tón bude řádně a čistě slyšet. Kvalitní stereo zvuk bude součástí každého herního i neherního okamžiku. Samozřejmostí je i integrovaný mikrofon s nastavitelným úhlem. Ergogaming Teleskopická čelenka, která se nastaví podle hlavy uživatele společně s náušníky ze syntetické kůže s měkkou výplní jsou perfektní pro dlouhé hodiny nošení i pro poslech hudby nebo během intenzivní pařby. Samotný design disponuje červeným LED podsvícením, se kterým můžete zlepšit atmosféru svého okolí i zpestřit svůj stůl, když zrovna budete mimo svůj herní trůn. Specifikace sluchátek: * Kompatibilní s PS4, Xbox ONE, PC * Typ ozvučení: Stereo * Velikost měničů: 50 mm * Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz * Citlivost sluchátek: 116 ± 3 dB * Impedance: 32 ? Specifikace mikrofonu: * Typ mikrofonu: všesměrový * Velikost mikrofonu: 6 x 5 mm * Citlivost mikrofonu: -58 ± 2 dB Obecné specifikace sluchátek: * Rozhraní: 1x 3,5 mm jack (rozdělovač na 2x 3,5 mm jack v balení), 1x USB (osvětlení) * Délka kabelu: 2m "