Podložka pod myš, Gaming XL, herní, černo-modrá, 80x30cm, E-Blue

Cena bez DPH 195 Kč
Cena s DPH 235
Při objednávce nad 2 000 Kč doprava ZDARMA. V centru Prahy doprava ZDARMA ještě týž den.
+
Koupit
Značka: E-BLUE
Model tiskárny: "Herní podložka Gaming XL Herní podložka pod myš Mazer E-Sport má komfortní povrch, díky kterému naprosto dokonale přenáší každý pohyb myši a pomůže vám dosáhnout vítězství v každé bitvě. Pletené hrany podložky pod myš jsou hladké, vaše dlaň se tak nebude cítit unavená i při delším používání. Ultra hladký povrch Gaming podložka má velmi hladký povrch pro snížení tření, což zlepšuje přesné snímání a hladký skluz. Extra velká Mimořádně velký rozměr podložky 890 x 300 mm s tloušťkou pouhé 3 mm zajišťuje dostatečně velký prostor pro každý pohyb myši. Protiskluzová spodní část Vysoce kvalitní protiskluzová spodní část podložky přilne k povrchu stolu a drží podložku na místě i při těch nejzuřivějších bitvách. Lehká a přenosná Podložka pod myš je lehká a může být srolována zpět do obalu. Můžete ji s sebou nosit kamkoliv. Specifikace: Rozměr: 800 x 300 mm Tloušťka: 3 mm Váha: 0.38 kg Údržba: Čistěte vodou a hadříkem. "
Popis: Podložka pod myš, Gaming XL, herní, černo-modrá, 80x30cm, E-Blue
Kód zboží: GAME32
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Dostupnost v konkrétní prodejně Vám rádi sdělíme na telefonu 603 579 599 nebo pomocí Online Chatu – SmartsUpp v pravém dolním rohu obrazovky
přidat do oblíbených tisk
"Herní podložka Gaming XL Herní podložka pod myš Mazer E-Sport má komfortní povrch, díky kterému naprosto dokonale přenáší každý pohyb myši a pomůže vám dosáhnout vítězství v každé bitvě. Pletené hrany podložky pod myš jsou hladké, vaše dlaň se tak nebude cítit unavená i při delším používání. Ultra hladký povrch Gaming podložka má velmi hladký povrch pro snížení tření, což zlepšuje přesné snímání a hladký skluz. Extra velká Mimořádně velký rozměr podložky 890 x 300 mm s tloušťkou pouhé 3 mm zajišťuje dostatečně velký prostor pro každý pohyb myši. Protiskluzová spodní část Vysoce kvalitní protiskluzová spodní část podložky přilne k povrchu stolu a drží podložku na místě i při těch nejzuřivějších bitvách. Lehká a přenosná Podložka pod myš je lehká a může být srolována zpět do obalu. Můžete ji s sebou nosit kamkoliv. Specifikace: Rozměr: 800 x 300 mm Tloušťka: 3 mm Váha: 0.38 kg Údržba: Čistěte vodou a hadříkem. "