Volant Marvo GT-903, volant s pedály a řadící pákou, 16tl., USB, černý

Cena bez DPH 1 347 Kč
Cena s DPH 1 630
Při objednávce nad 2 000 Kč doprava ZDARMA. V centru Prahy doprava ZDARMA ještě týž den.
+
Koupit
Značka: MARVO
Model tiskárny: "Závodní volant Marvo GT-903 Vychutnejte si pocit ze super jízdy, i když sedíte doma. Kompletní výbava Rozjeďte svůj závod na plné pecky! Pogumovaný ergonomický volant bude pružně reagovat na každý pohyb. Celkem 16 akčních a směrových tlačítek zajistí přesné ovládání. Nechybí samozřejmě řadící páka, plyn a brzdový pedál, které tvoří skutečný zážitek z jízdy. Reálný pocit Do svého kokpitu budete usedat s nadšením. Pocit jako na opravdové dráze a dokonalou zpětnou vazbu dodá vestavěný dvojitý vibrační motor. Drží jako přibitý Prudké zatáčky? Žádný problém díky přísavkám, které pevně přichytí volant ke stolu. Dostatečně dlouhý USB kabel snadno připojíte k počítač či herní konzoli. Technologie Plug & Play zaručí, že jen zapojíte a jedete. Vlastnosti * 16 tlačítek * Plug and Play * Připojení: kabelové USB * Délka kabelu: 1,9 m * El. proud: < 100 mA * Velikost volantu: cca 220 x 270 x 230 mm * Velikost pedálů: cca 210 x 200 x 130 mm * Kompatibilní s: PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX 360 (pouze pro kabelové ovladače)/ Android / NINTENDO SWITCH konzolemi * Kompatibilní s: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 * Upozornění: Pro správnou funkčnost volantu u konzolí PS4 / XBOX ONE / XBOX 360 je nutnost zapojení gamepadu k volantu příslušným kabelem. Postup pro zapojení do Xbox konzole - POZOR volant je kompatibilní pouze pro kabelové ovladače, pro Xbox 360 s bezdrátovým ovladačem fungovat nebude 1. Nejprve připojte originální gamepad kabelem do volantu. 2. Poté zapojte kabel volantu do konzole. 3. Zapněte gamepad. "
Popis: Volant Marvo GT-903, volant s pedály a řadící pákou, 16tl., USB, černý
Kód zboží: GAME42
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Dostupnost v konkrétní prodejně Vám rádi sdělíme na telefonu 603 579 599 nebo pomocí Online Chatu – SmartsUpp v pravém dolním rohu obrazovky
přidat do oblíbených tisk
"Závodní volant Marvo GT-903 Vychutnejte si pocit ze super jízdy, i když sedíte doma. Kompletní výbava Rozjeďte svůj závod na plné pecky! Pogumovaný ergonomický volant bude pružně reagovat na každý pohyb. Celkem 16 akčních a směrových tlačítek zajistí přesné ovládání. Nechybí samozřejmě řadící páka, plyn a brzdový pedál, které tvoří skutečný zážitek z jízdy. Reálný pocit Do svého kokpitu budete usedat s nadšením. Pocit jako na opravdové dráze a dokonalou zpětnou vazbu dodá vestavěný dvojitý vibrační motor. Drží jako přibitý Prudké zatáčky? Žádný problém díky přísavkám, které pevně přichytí volant ke stolu. Dostatečně dlouhý USB kabel snadno připojíte k počítač či herní konzoli. Technologie Plug & Play zaručí, že jen zapojíte a jedete. Vlastnosti * 16 tlačítek * Plug and Play * Připojení: kabelové USB * Délka kabelu: 1,9 m * El. proud: < 100 mA * Velikost volantu: cca 220 x 270 x 230 mm * Velikost pedálů: cca 210 x 200 x 130 mm * Kompatibilní s: PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX 360 (pouze pro kabelové ovladače)/ Android / NINTENDO SWITCH konzolemi * Kompatibilní s: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 * Upozornění: Pro správnou funkčnost volantu u konzolí PS4 / XBOX ONE / XBOX 360 je nutnost zapojení gamepadu k volantu příslušným kabelem. Postup pro zapojení do Xbox konzole - POZOR volant je kompatibilní pouze pro kabelové ovladače, pro Xbox 360 s bezdrátovým ovladačem fungovat nebude 1. Nejprve připojte originální gamepad kabelem do volantu. 2. Poté zapojte kabel volantu do konzole. 3. Zapněte gamepad. "